واقعیات VPN و کریو

عملکرد یکی از عوامل بسیار مهم در رتبه بندی سرویس های شبکه خصوصی مجازی است. با این حال، توجه به این واقعیت که سرویس های خرید VPN که برای مدت زیادی وجود داشتند سرویس های متوسطی ارائه نمی دهند. به عنوان نتیجه، تنها تکنیک های برتر و آنهایی که کمی تجربه در مورد خرید VPN دارند می توانند سرویس درستی انتخاب کنند.

paid and free vpn

حقایقی پیرامون خرید vpn و انواع رایگان

بباید حقیقت گفته شود، سرویس های VPN یک اختراع فن آوری قدرتمند هستند که سزاوار توجه بیشتری هستند. ما این راه وظیفه خود دانستیم مقالاتی در مورد سرویس های VPN در اختیار افراد قرار دهیم تا بتوانند از آن لذت ببرند. با این حال، این نام ممکن است گیج کننده و تکنیکی باشد برای کسانی که فقط نیاز دارند که ایمیل خود را چک کنند و روی فیسبوک خود پست بگذارند. اما به اعتقاد ما اینها پنج مورد از سریع ترین سرویس های VPN رایگان هستند. یکی از آنها را امتحان کنید!

  • Private Internet Access –8%
  • S- 94.8%
  • AirVPN- 94.2%
  • CyberGhost- 92.6%
  • CactusVPN- 92.5%

در پایان، اینها تنها پنج تا از بهترین ارائه دهندگان سرویس VPN هستنکه سرویس های قابل توجهی ارائه می دهند؛ با این حال، هنوز لیستی طولانی از 100 تا از بهترین VPNها وجود دارد. استفاده از آنها به این دلیل است که وقتی به اینترنت متصل می شوید نیاز دارید فعالیت های خود را سریع انجام دهید.

لیست بالا به شما این فرصت را می دهد یکی از ارائه دهندگان مورد علاقه خود را انتخاب کنید ، اما مطمئن باشید که همه آنها آزادی، عملکرد، انعطاف پذیری ای که شما نیاز دارید را می دهند. در بین این ها سرویس دهندگان خرید کریو و خرید vpn نیز قرار دارد.

با همه این سرویس ها شما باید قادر باشید که از مزایای VPN لذت ببرید بدون هدر رفتن یک پنی، هر چند برای ترافیک حجیم شما مجبور خواهید بود به دنبال دیگر راههای ممکن که در دسترس هستند نیز باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر نگاهی به اخبار و مقالات ما در سایت parsvpn.asia بیندازید.

خرید VPN در parsvpn.asia